Kontroly komínů a další kominické práce

Kamnářství Vyhleďalovi Hradec Králové provádí kromě služeb pro kamna a krby také kominické práce. Provádíme kontroly komínů, čištění komínů, vložkování komínů. Kromě toho komíny sami projektujeme a navrhujeme spalinové cesty.


Realizujeme následující druhy komínů:
  • fasádní komíny
  • nerezové komíny
  • zděné komíny
  • designové komíny
  • kovové samostatně stojící komíny

Pro komíny zajišťuje naše společnost také kouřovody, které odvádějí spaliny.

Nerezové a další komíny

Zajišťujeme návrh pro nerezové komíny, zděné komíny i další komíny uvedené výše na základě předběžné konzultace. Následně komíny zrealizujeme. Nerezové komíny mají mnoho výhod, mezi něž patří to, že nerezové komíny jsou podstatně lehčí než běžné komíny a variabilita jejich použití je velmi široká.

Kouřovody

Kouřovody jsou nedílnou součástí komínů, neboť jsou stejně důležité jako např. krbové vložky. Zajistíme, aby kouřovody dokonale těsnily a byly naprosto spolehlivé. Nejkvalitnějšími kouřovody jsou kouřovody z oceli, které zajišťují dokonalou prevenci před problémy.

Vložkování komínů

Při vložkování komínů je důležité, aby proběhlé dle přesně stanovených a osvědčených postupů. Díky našim dlouholetým zkušenostem se zaručujeme, že vložkování komínů provedeme profesionálně a kvalitně.

Čištění komínů

Kontroly komínů a čištění komínů jsou nezbytné pro zajištění správného chodu komínů. Služba čištění komínů umožní dokonalý chod komínů, neboť odstraní všechny nečistoty, které se v komínech usazují. Neváhejte a využijte čištění komínů od naší firmy - provádíme jej rychle a spolehlivě.

Nabízíme tyto služby

stavba krbů a kamen

prodej kamen

prodej krbových vložek

prodej kamnových vložek

prodej sporáků

prodej kování a kachlí

prodej náhr. dílů a příslušenství

poradenství při koupi

stavba komínů

kominické práce

Certifikáty
Certifikáty naleznete zde